Novým riaditeľom TV Joj bude zrejme Milan Kňažko

BRATISLAVA 20. januára (SITA) – Exminister kultúry Milan Kňažko sa pravdepodobne stane novým generálnym riaditeľom súkromnej televízie Joj. Agentúre SITA to dnes potvrdili dôveryhodné zdroje z mediálneho prostredia, ktoré si neželajú byť menované. Na poste by mal vystriedať novozvoleného šéfa STV Richarda Rybníčka, ktorý z TV Joj odišiel 15. januára. Odvtedy riadia televíziu štatutári spoločnosti Mac TV Pavol Horváth a Ján Gerner.Hovorca TV Joj Ľudovít Tóth sa k menovaniu Kňažka odmietol vyjadriť, avšak to ani nepoprel. “Nebudeme to akokoľvek komentovať, ale onedlho budeme mať nového generálneho riaditeľa,” povedal Tóth. Termín nástupu nového šéfa podľa neho nie je ešte stanovený. Dodal, že majitelia televízie v tejto súvislosti naďalej rokujú o viacerých menách. “Teraz sa k tomu nebudem vyjadrovať,” povedal pre agentúru SITA Milan Kňažko.Po septembrových parlamentných voľbách sa Kňažko stiahol z politiky, v ktorej v minulom volebnom pôsobil ako minister kultúry. Od konca novembra nie je ani podpredsedom SDKÚ, keď o tom rozhodli delegáti kongresu únie. V decembri sa verejnosti predstavil ako prezident Medzinárodného filmového festivalu Bratislava.


© 2003, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené.
Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Tlačové správy | další články autora 21.01 02:45

 • Vera hovorí:

  Nevím proč se pan Kňažko neucházel o ředitelování na veřejnoprávní STV,tam by se hodil spíš.Podpořil by právě ty projekty o kterých píše v závorce Luke a to by pro veřejnoprávní instituci nebylo k zahození.Mohl by podpořit zkomírající Slovenský film, dramatickou tvorbu a hudbu. Výdyť se do srdcí diváků zapsal jako princ z Rusalky….a spoustě dalších vynikajících rolích.

 • Luke hovorí:

  Pokud je to pravda, to co jsem Četl na http://www.radioweb.sk, že prý se údajně stal pan, Milan Kňažko, co by Generální ředitel Televize JOJ, tak potěš pan Bůh. Nerad bych, aby se Jednou potvrdili Mé slova, když jsem říkal. Cituji.

  ( Kdyby se měl pan, Milan Kňažko, opravdu stát tím Generálním ředitelem Televize JOJ, tak nevím, nevím. Dokážu si asi, tak zhruba představit, jak by ta Televize JOJ pod Je Ho vedením vypadala. Zřejmě by se Televize JOJ stala Intelektuálskou Televizi, kde by se nevysílaly Stupidní seriály, a Zábavné pořady. Ale, byla by to Televize pro Náročnějšího Diváka, kde by se vysílaly jen Divadelní hry, Opera, Cestopisné dokumenty, atd, což pochybuji, že by Reklamní Inzerenti chtěli do takové Televize Investovat Své Peníze, protože by byla jenom určena pro úzkou cílovou skupinu. No, a tím by pak Majitele Televize JOJ Zkrachovaly, což Jim samořejmě nepřeji. )

  Tak uvidíme, jestli Televize JOJ pod vedením pana, Milana Knažka, zkrachuje, nebo jestli dokáže s Televize JOJ udělat opravdovou Komerční Televizi, aby Konkurovala Televizi Markíza. Spíš mám obavy, že tomu, tak asi nebude, a že spíš Televizi Markíze bude Konkurovat Slovenská Televize. Jen co udělá pan, Richard Rybníček, ve Slovenské Televizi pořádek, tak pak se zaměří na Programovou strukturu.

  Tak jo. Tak to je vše.

  Přejme panu, Milanu Kňažkovi, aby Televize JOJ pod Je Ho vedením byla úspěšná, a stala se Konkurenční schopna, a ne, aby Majitelům Televize JOJ dovedl TV JOJ ke krachu. No uvidíme, jak si pan, Milan Kňažko, povede v Televizi JOJ. Vité, nikde není totiš psáno, že když Jste byl úspěšným Politikem, nebo Ministrem, že musí té byt – i – úspěšný Generální ředitel Komerční Televize. Ne vždy tomu, tak bývá. To je úplně jiná role, než byt Veřejným Činitelem. Když už někdo pracuje v Komerčním sektoru, tak je také jasný, že se od toho dotyčného očekává, že bude pro Své Majitele vydělávat Peníze, a leckdy na úkor musí dělat – i – takové věcí, které jsou Mu proti Srstí. Bohužel je to, tak. Ale, Takový je Byznys.

  Bůh žehnej Televizi JOJ.

  Přeji hezký Den na Slovensko.

  Luke.

 • Lubo hovorí:

  V tom prípade držím pánovi Kňažkovi palce. Nečakám, že z Joj spraví kvalitnú “intelektuálnu” televíziu, ale popri Markíze by mohla byť aspoň trochu pozerateľná.

 • P.R. hovorí:

  Kňažko je novým riaditeľom televízie Joj

  Bratislava – Novým riaditeľom súkromnej televízie Joj sa stal bývalý minister kultúry Milan Kňažko. Rozhodli o tom včera majitelia televízie. Potvrdili to dva nezávislé zdroje blízke televízii Joj.

  Bývalý politik a herec Milan Kňažko tak nastúpi na miesto po Richardovi Rybníčkovi, ktorý z televízie odišiel 15. januára a stal sa ústredným riaditeľom Slovenskej televízie. Odvtedy riadili televíziu dvaja štatutári spoločnosti Mac TV Pavol Horváth z Grafobal Group a Ján Gerner z Českej produkční Invest.

  Po septembrových voľbách sa Kňažko stiahol z politiky a stal sa riaditeľom Medzinárodného filmového festivalu Bratislava.

 • Luke hovorí:

  Pisateli, Peter, máš Pravdu, co Jsi napsal.

  Televize JOJ opravdu do Dnešních dob nic mimořádného nepředvedla, jako by se furt hledala. Doufejme, že Majitele Televize JOJ pří výběru Nového Generálního ředitele budou mít šťastnou ruku, a že se Televize JOJ už konečně rozhoupa, aby nezůstávala furt, tak pozadu za Televizi Markíza.

  Tak to je vše.

  Luke.

 • Peter hovorí:

  Je to vec majiteľov televízie. Keď chcú TV JOJ potopiť, nech ho vymenujú. Nebude také to ťažke, lebo JOJ-ka doteraz nič nedokázala.

 • Peter hovorí:

  Je to vec majiteľov televízie. Keď chcú TV JOJ potopiť, nech ho vymenujú. Nebude také ťažke, lebo JOJ-ka doteraz nič nedokázala.

 • Luke hovorí:

  To má byt, jako vtip, nebo fakt, že se uvažuje o tom, že by se stál pan, Milan Kňažko, co by Generální ředitel Televize JOJ. Jen, aby pak Majitele Televize JOJ nad Svým rozhodnutím nezaplakali. Ne že bych měl něco proti panu, Milanu Kňažkoví. To ani náhodou. Co by Politik byl pan, Milan Kňažko, dobrý. Ale, kdyby se měl pan, Milan Kňažko, opravdu stát tím Generálním ředitelem Televize JOJ, tak nevím, nevím. Dokážu si asi, tak zhruba představit, jak by ta Televize JOJ pod Je Ho vedením vypadala. Zřejmě by se Televize JOJ stala Intelektuálskou Televizi, kde by se nevysílaly stupidní seriály, a zábavné pořady. Ale, byla by to Televize pro náročnějšího Diváka, kde by se vysílaly Divadelní hry, Opera, Cestopisné dokumenty, atd, což pochybuji, že by Reklamní Inzerenti chtěli do takové Televize Investovat Své Peníze, protože by byla jenom určena pro úzkou cílovou skupinu. No, a tím by pak Majitele Televize JOJ Zkrachovaly, což Jim samořejmě nepřeji. Spíš by to chtělo takového Generálního ředitele, který by tu Televizi postavil pořadně na nohy, a začal pro Své Majitele vydělávat Peníze, a aby Televize Markíza měla pořádnou konkurenci. Čili, aby se Televize JOJ stala opravdovou komerční Televizi, aby prostě konkurovala, jak Televizi Markíze, tak – i – Slovenské Televizí. Aby se třeba jednou nestalo, že Slovenská Televize bude konkurovat Televizi Markíze, a Televize JOJ bude za němá někde vzadu. Mam pocit, že pod vedením pana, Richarda Rybníčka, který nastoupil do STV, co by Její Nový Generální ředitel se bude snažit postavit Slovenskou Televizi na nohy, aby byla konkurenční schopna, a aby Slovenská Televize, začla mít už konečně nějaký významní podíl na Sledovaností, a dostála se s Finanční krize. Tím chci jenom říci, že pan, Richard Rybníček, co by Nový Šéf STV z užitkuje to co se naučil v Soukromém sektoru. Jak dobře Víte, tak pan, Richard Rybníček, byl Generálním ředitelem Televize JOJ, a dobře Vy, že Komerční Televize se musijou kolem Sebe pořadně otáčet, aby si na Sebe vydělali, což u pana, Milana Kňažka, nevím, jestli má zkušenosti z Komerčního sektoru. No uvidíme, ke ho Majitele vyberou na post Generálního ředitele Televize JOJ. Přeji Jim, aby měli šťastnou Ruku při volbě. Pochybuji, že by pan, Milan Kňážko, chtěl spolupracovat s panem, Vladimírem Železným, co by z Generálním ředitelem Televize Nova. Jak asi dobře Víte, tak Televize JOJ je Sesterskou stanici Televize Nova. Pokud se nemýlím, tak půlku Televize JOJ vlastní MEF Holding pana, Jiřího Šmejce, který, jak dobře Víte, je úzce spjat z Televizi Nova, protože Je Ho společnost MEF Holding, aneb, ČESKÁ PRODUKČNÍ 2000 obstarává, a děla veškery servis pro Televizi Nova. Takže, Já Osobně pochybuji, že kdyby se stal pan, Milan kňažko, co by Generálním ředitelem Televize JOJ, že by se – i – nadále rozvíjela spolupráce mezi TV NOVA, a TV JOJ, a že by si, tak najednou padli z panem, Vladimírem Železným, do Oka. Možná, že se milým. Možná, že by bylo všechno jinak, než jak to tady píšu. Hm, kdo Vy.

  Tak jo, tak to je vše..

  Zdravím přátele ze Slovenská.

  Přeji hezký Den.

  Luke.

 • P.R. hovorí:

  Mne pán Kňažko sa páči ako herec.Ako politik mal a má veľa neprajníkov,no a ako riaditeľ?Neviem,neviem..

, RSS pro komentáře k tomuto článku

Pridaj komentár


Související články


Další články z kategorie Radio Program

Více článků