Mediálny server RadioTV rozširuje ponuku

Český mediálny server RadioTV dnes otvoril sekciu venovanú sledovanosti českých televíznych staníc združených v Asociácií televíznych organizácii (ATO). Obsah sekcie tvoria výsledky sledovanisti u jednotlivých diváckych skupín od januára tohto roku.Praha 16. listopadu 2001 – Sekci věnovanou sledovanosti českých televizních stanic sdružených v Asociaci televizních organizací (ATO) spustil specializovaný server RadioTV (www.radiotv.cz). Obsah sekce tvoří výsledky sledovanosti (share) dosažené u skupin dospělých diváků starších 15 let, mužů starších 15 let, žen starších 15 let a dětí ve věku od čtyř do 14 let od ledna letošního roku.RadioTV bude sekci aktualizovat každý týden ve středu, v závislosti na zveřejňování nových výsledků, které zprostředkovává ATO. V nejbližší době ji server rozšíří také o týdenní tabulky nejsledovanějších pořadů jednotlivých stanic a tabulku dvaceti nejsledovanějších pořadů napříč jednotlivými televizemi. Zveřejňování těchto výsledků podléhá souhlasu ATO, který server RadioTV získal v říjnu t.r.Server RadioTV zahájil provoz 1. listopadu 2001. Jde o internetový deník úzce zaměřený na oblast rozhlasového a televizního vysílání v České republice a na Slovensku. Věnuje se zpravodajství, rozhovorům, anketám, komentářům a úvahám o elektronických médiích u nás. Vedle sekce Sledovanost televizí již druhým rokem zveřejňuje ve zvláštní sekci Poslechovost údaje o poslechovosti českých rozhlasových stanic podle výsledků Mediaprojektu.

Pro další informace kontaktujte:Jan Potůček,

šéfredaktor serveru RadioTV

Sokolovská 140/325

180 00 Praha 8

mobil: 0606/222 928

e-mail: potucek@radiotv.cz

url: www.radiotv.cz
Radek Dresler,

ředitel serveru RadioTV

Sokolovská 140/325

180 00 Praha 8

mobil: 0608/080888

e-mail: hawkey@radiotv.cz

url: www.radiotv.cz

Tlačové správy | další články autora 16.11 11:30

  • Anonym hovorí:

    Je už J@J v BA?

  • P.R. hovorí:

    Skončí a JoJ?……. na Slovensku – Joj TV. Napriek tomu, že tú nevlastní Železný, ale spoločnosť, ktorú vedie Jiří Šmejc, nezhody v TV Nova sa môžu dotknúť aj TV Joj. Tá totiž reprízuje program Novy, ale predovšetkým Vladimír Železný vystupoval ako hlavný manažér projektu Joj.(tasr, pv, archív)

  • emil hovorí:

    to je sice vsetko pekne ale uvital chyba mi nieco podobne aj na slovensku. sice su tam infosky aj o nasich ale ta sledovanost by tiez bodla lebo markiza robi hovadiny a prezentuje sa len ked sa jej to oplati

, RSS pro komentáře k tomuto článku

Pridaj komentár


Související články


Další články z kategorie Radio Obchod

Více článků