UPC Direct nově nabízí HBO Comedy, JimJam, NASN, Russia Today a GO TV

UPC Direct zaznamená v těchto a příštích dnech řadu změn ve své programové nabídce. Nově přibudou prémiová filmová televizní stanice HBO Comedy, dětská televizní stanice JimJam, sportovní televizní stanice NASN, hudební televizní stanice GO TV a zpravodajská a dokumentární televizní stanice Russia Today. UPC Direct naopak opouštějí televizní stanice pro ženy Club, slovenská hudební televizní stanice Music Box a zpravodajská televizní stanice BBC Prime. Všechny změny jsou realizovány postupně, do konce února tohoto roku. Ceny za službu UPC Direct se nijak nemění.

„Důvody ke změnám byly hned dva: jednak přání diváků  jako v případě HBO Comedy, JimJam či Russia Today a jednak technické, kdy některé televizní stanice přecházejí na jiné satelitní pozice a bylo třeba je nahradit,“ komentuje situaci generální ředitel Václav Bartoň a dodává: „naším cílem ovšem bylo v rámci možností opět navýšit vysoký programový standard UPC Direct.“


Prémiová filmová televizní stanice HBO Comedy je tématicky zaměřena výhradně na komediální žánr. Diváci se na něm setkají s nejnovějšími  filmovými komediemi z hollywoodské produkce, doplněnými nabídkou komediálních seriálů a sitcomů. HBO Comedy vysílá plně v češtině, denně od 10:00 do 02:00 hodin. Mohou ji zdarma sledovat všichni diváci, kteří si předplácejí prémiovou televizní stanici HBO, a to na pozici č. 32


JimJam, televizní stanice věnovaná dětem předškolního věku, vysílá 24 hodin denně, plně v češtině a bez jakýchkoliv komerčních reklam. Exkluzivně uvádí slavné a oblíbené dětské seriály jako např. Bořek stavitel, Tučňák Pingu, Tomáš a přátelé, Barney a jeho přátelé, a podobně. Program stanice JimJam reaguje na aktuální trendy v oblasti zábavy pro děti a oproti jiným stanicím se zcela soustřeďuje na bezpečnou programovou nabídku pro nejmenší dětské diváky a kombinuje inspirující zábavu s nenásilnou a chytrou výukou.Je zařazena v nabídce Rodina a diváci ji naleznou na pozici č. 54


NASN  je sportovní televizní stanice, která vysílá v angličtině, a to plných 24 hodin  denně. Je věnována jak sportům populárním na americkém kontinentě i Evropě a  mimo jiné nabízí přenosy z hokejové NHL, basketbalové NBA, amerického fotbalu, motorismu a řady golfových turnajů. Je součástí nabídky Rodina a diváci ji mohou sledovat na  pozici č.39.
 
Hudební televizní stanici GO TV naleznou všichni zákazníci UPC Direct  na pozici č.73, kde nahradí jinou hudební stanici Music Box.  Rovněž ruská zpravodajská a dokumentární stanice Russia Today  bude dostupná všem zákazníkům, kteří ji mohou sledovat na  pozici č.103. Společnost rovněž oznamuje, že obdržela informaci, podle níž od 7.března 2008 dojde k výměně stanice MTV Base za MTV Dance. Rozhodnutí o změně vyplývá z výsledků průzkumů MTV o preferencích mladého publika.


Digitální satelitní televize UPC Direct nabízí široký výběr až ze 150 televizních programů všech žánrů. Její signál je šířen ze satelitu Astra a pokrývá 100% území České republiky. igitální kabelová televize UPC nabízí kromě sledování tv programů v digitální kvalitě i poslech desítek rozhlasových stanic různých žánrů. Dále nabízí možnost změny vysílacího jazyka (duální systém), rodičovský zámek a služby elektronického programového průvodce s informacemi o aktuálních i plánovaných vysílaných tv programech. Umožňuje i přístup téměř ke všem českým kódovaným a ke všem veřejnoprávním a komerčním televizním kanálům šířeným terestricky, přičemž množství kódovaných televizních kanálů dabovaných do češtiny či slovenštiny se neustále rozšiřuje.

Ohlasy | další články autora 12.02 02:08

  • romannitra hovorí:

    Ak máš na upc direkt ich “prijímač”, tak české stanice nechytíš.Kúp si vlastný, napr.odporúčam Openbox 810 a tam máš aj české a madarské a aj “iné” programy, záleží na tom, kde otočíš tanier.1w
    Inak som sa pobavil, že velice vyšli v ústrety a dali tam napr.Rusia today, ktorý ide volne.Kde je stv2 alebo axn sci-fi?

  • Funak hovorí:

    co sa tyka celej slovenskej Upc,pokial tam nedaju cesku novu,novu cinemu,tak niet o com,bo mna ako divaka nezujima nejaky rusky kanal a o kablovke v Bratislave radsej pomlcim,bo to je fakt na zaplakanie.Ale hlavna vec ze maju 50 kanalov,bo to si mozem povedat aj ja,keby som si kupil satelit a naladil na nom az “neuveritelnych” 250 programov :)

, RSS pro komentáře k tomuto článku

Pridaj komentár


Související články


Další články z kategorie Digital Všeobecné

Více článků